Qen terrier

Shitet nga: qlirim 08 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
Esht qen imir race terrier esht mashkell i mir per mu rrok edhe per me gjueti hin ne bira te dhelpres esht shum i mir dhe permeshum ifrmata kontaktoni ne numrin 043828355 ndrrohet me galaxy s3 dh2 s2 she apohne 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim