Qen terrier

Shitet nga: qlirim 08 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
Esht shum i mir gjinia mashkell rroket edhe per gjueti esht ndrrohet me galaxys3 dhe s2 apo me apohne 4per me shum informata kontaktoni ne nmrun 043828335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim