Qen

Shitet nga: ******** 10 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
esht shum i mir ika 8muj gjina mashkell ndrrohet me galaxy s 3 apo s2 dhe apohne 4 per me shum informata kontaktoni ne numrin 043828335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim