Shes American bully mix Cane corso

Shitet nga: Valon Hoti 30 Nën 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
shes qenin american bully mix cane corso mosha 16 muajshe shum i mir per shpi eshte i mir edhe per lufta ka vetem nje prov me nje qen ka fitu eshe i rrezikshem vetem nese e ngacmon arsya se e heki osht se i kam dy dhe smund te perkujdesem per te dyt vendi:"ne rrethin te komunes së rahovecit".qmimi me marrveshie boj ndrrim me naj tel (iphone4s,5 ; samsung galaxy s4 etj) ose me njs qe mkonvenon te interesuarit le te kontaktoj ne nr e me poshtem ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim