Terier

Shitet nga: Valdet 05 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes qenin terier mashkull 9 mujsh eshte rojs dhe adoptohet me familje leht ka qejf me lujt per me shum informata kontaktoni ne 044230722
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim