terrier

Shitet nga: terrier 24 Jan 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
shiten 2 terriera 6 muj dhe 2 vjet e gjys per ma shum ne nr ose ne viber +38649859459 per qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim