Pula

Shitet nga: Andin 31 Dhj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shesim pula dhe gjela te rinje, cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim