Shitet biku dhe mushtjerra

Shitet nga: Ahmet 14 Dhj 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Të tjera
Shes bikun dhe mushtjerren jan shum t mire. Biku ka mbi 500kg asht shum i mir mushtjerra ka 10 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim