Maqina profesionale të fitnesit

Shitet nga: Refki Kryeziu 26 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten 2 maqinat profesionale të fitnesit,njëra për pjesën ansore të barkut dhe tjetra për pjesën e përparme tė barkut,te dyja jan nė gjendje përfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim