Shiten set pajisjet per peshkimin e Krapit

Shitet nga: Nusret Sot 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten set pajisje per peshkimin e krapit.

Shtagat e markes Shekspir 2.75lb
Maqinat Shimano by Truner 6000
Alarmat Bear
Dhe qanta speciale per keto pajisje.

Te gjitha shiten komplet, jo pjese pjese.

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne 044 200 615
Mund te shkruani edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim