pushke gjuetie dhe pushke ajri

Shitet nga: Ismet 03 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Blej pushke gjutije cal 12-76 cmimi i arsyeshem. dhe puske ajri cal 6.35 ose 5.5 me leje qe jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim