Bilardo 8 xhibox (rraketaqki) ,pinpong & pc

Shitet nga: Damir 01 Mar 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Sport me top
Shes dy bilardo 8 ne gjendje te mir nje xhibox (rraketaqki) me zhitona dhe nje pingpong dhe 5 pc windows xp me monitor plazma tastier maus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim