Bilardo dhe rrakitaqk

Shitet nga: Hysni 06 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Sport me top
Shes bilardin ne gjendje te rregull, goglat dhe shteget i ka krejt dhe rrakitaqkin e shes asht ne gjendje te rregull. Per qdo informat kontakto ne Tele..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim