Shitet urgjent

Shitet nga: Anonim 11 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   800 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Sport me top
Shitet biliardo ne gjendje te mire, biliardo posedon te gjitha topat dhe ka 4 shteka po ashtu kemi edhe pikadon e cila kushton 30 euro.
Per biliardo bejme edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim