Mindila dore per nuse

Shitet nga: astrit kabashi 08 Mar 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për femra
shesim mindila dore per nuse me qmim te volitshem,,,kemi te madhesis me te madhe qe kushtojn 10,euro,kurse me te vegjel ,5,euro,ka edhe marrveshje qmimi per ata blers serioz qe marrin me shumic,,,punojm ,dhe bashkepunojm me porosi,dhe tani per tani posedojm mbi 30,cop te till,,,bleres serioz e ju te interesuar ju mirpresim ne qdo koh ne kta numra,,,044.425.809,,,,kurse ne viber ne ket numer,,,049391788,nese bleni me shumic,mund te ju bie edhe ne vend aty ku jeni,ose anasjelltas,ok ju mirpresim flm ne mirkuptim...
kemi mindila me sedfe,dhe me rruza...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim