Kundra pune,te ardhura nga austria per fasadera.

Shitet nga: Astrit 10 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Për meshkuj
Kundrat jan ngjyr e bardh numer 44,dhe jan te forta edhe komode,qmimi 20€,e per bleresit serioz ka marrveshje qmimi,,ju mirpresim
Ne 044.425.809,€dhe ne viber
Flm per mirkuptim rrespekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim