Pune dore dallama kmisha kpucat t'gjitha me shumic

Shitet nga: Nisi 27 Maj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Unisex
Dallama këmisha këpuca jeleka mintona te gjitha me shumic dhe pakic transporti ne gjithë kosoven gratis porosin mund ta beni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim