2 kuti te rrymes me hyrje dhe dalje dhe siguresa

Shitet nga: Mentor Berisha 24 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Rahovec
Kuti per rryme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim