Paisje per drejtimin e hundes

Shitet nga: Avdyl 18 Jan 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Rahovec
Konsumatore te nderuar! Shes aparat per drejtimin e hundes i cili ben masazhimin e ashtit dhe mundeson drejtimin e tij.Perdoret nje here ne 24 ore dhe duhet te zgjase vetem 3 minuta ne dite.Jane te ardhura nga jashte vendit dhe jane gjithsej 15 cope dhe jane te paperdorura.Cmimi per njerin eshte 20 euro.Nese blihen 15 atehere cmimi perfundimtare eshte 270 euro.Per me shume informata kerkoni ne google:Automatik elektronic nose up lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim