Pllaninga (qizme)

Shitet nga: Denis 20 Dhj 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   55 EUR

Komuna: Rahovec
Shes Pllaninga apo qizme jane shum te mira dhe te forta me qmim shum te volitshem jane te ardhura nga Anglia Jane origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim