Pomp uji

Shitet nga: skender krasniqi 16 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pomp uji, e ardhur nga Gjermania, sherben per nxjerrjen e ujit nga lartesira apo thellsira te ndryshme. Eshte mjaft praktike dhe funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim