Shtylla betoni " DPZ "RABA-AL" Te punuara me vib..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPZ "RABA-AL" 30 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhojm shtylla betoni kualitetative per vreshta,pemishte dhe rrethoje me dimensione

260cm x 8cm x 8cm
200cm x 8cm x 8cm

Prodhojm edhe shtylla dekorative per ballkona me dimensione te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim