Tenda ORNELA

Shitet nga: DPT ORNELA Malishevë 16 Krr 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
DPT " ORNELA " Malishevë ju Ofron
Tenda Tavolina e Karriga me Qira me qmimet mete lira ne Tregë transportin e montimin gratis ne ter Kosoven

si dhe Bejmë Shitjen e Tendava te importuara nga Danimarka
3/3
5/6
5/8
5/10
6/12
6/14
Si dhe mund te Porositeni qfar Qfardo dimenzioni qe ju keni Nevoj
tel +377 (0) 45254475
+386 (0) 49254475 Viber
Rezervimet mundeni ti beni vetem me nje Thirrje telefonike ne jemi Korrekt ne Rezervimet tuaja
Transporti Montimi Gratis

Në: Facebook
https://www.facebook.com/pages/TENDAORNELAMalishev%C3%AB/645372568878830?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim