fidane bime dekorative sistem ujitje automatike

Shitet nga: Fidanishtja ´´Nisi`` 14 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Planifikim,ndertim,te gjitha llojet e fidaneve si dhe drunjeve dekorativ gjithashtu sisteme te ujitjes ne menyre te plote automatike .
Te gjitha keto ju ofron Fidanishtja NISI ne Xerxe-Rahovec
Tel:045855747 044301881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim