rafta

Shitet nga: rafta 30 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Rahovec
shiten raftate mesit 22 metra si dhe refta te perimeve 8 metra pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim