shes korniza per garazhda autolarje dhe per serra

Shitet nga: Din 03 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shes korniza per garazhd autolarje dhe per sera kornizat jan me mbuloj plastike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim