Banesa ne qender te Rahovecit

Shitet nga: Shpend Abazi 19 Gsh 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Rahovec
Shitet ne qender te Rahovecit perball Hotel Plaza Banesa e renovuar 3 dhomshe: Banesa posedon: Dhomen e Pritjes, Kuzhinen, 2 dhoma gjumi , Balkon , shpeiz. Banesa ka gjithsejt 78 m2.dhe eshte e Renovuar ne 2010 .numrat kontaktues jan: 00377 44 230 282, dhe 0049(017620230942)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim