Shtëpi për shitje

Shitet nga: Nenad 06 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rahovecit
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Rahovec
Shitja shtëpinë familjare të zonës 120m2 përdorshme, katin përdhes dhe katin e parë, i cili ndodhet në ngastrën kadastrale 755 KO Rahovecit. Shtëpi me një oborr dhe një verë Kuzhina është e vendosur në afërsi të Kullën e Sahatit. Pronari Shitje Shtëpia, e cila është e regjistruar në kadastër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim