Shtepi me truall ne shitje Rr. Agim Qela -rru..

Shitet nga: Shitet me marrveshje 08 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Komuna: Rahovec
Shes shtepine tre kateshe me nen kulm dhe podrum. Posedon sallon me kuzhine,dhome te pritjes, tri banjo ,tri dhoma te fjetjes kuzhine. Shtepia eshte e ndertuar me material te forte ndertimor dhe eshte e banueshme,e rrethuar me mur dhe ka 6.52 ari truall. Oborri eshte i rregulluar me kubeza dhe lulishte si dhe pjesa tjeter me peme te llojeve te ndryshme.Ka pamje te mire kah lindja. Gjindet ne aksin rrugor per ne ETC, ne brendesi te qytetit.Shkolla ,Shtepia e shendetit dhe qendra jane shum afer. Para se te vendosni mund ta vizitoni shtepine dhe kontaktoni ne nr.tel.044268991.Qmimi i shtepise eshte sipas marrveshjes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim