ARA

Shitet nga: FITIM 04 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Shes tokën në fshatin Pataqan i Epërm të Rahovecit prej 25 ari.
Ara është në pozit shumë të mirë, e përshtatshme edhe pë truall, gjendet pran rrugës.
Qmimi është shumë i volitshëm , 400 euro për ari.
Pronari FITIM BELLAQA
Për më shumë informata mund të na kontaktoni në numrin kontaktues 044 643 952 dhe 045 643 952, ju mirëpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim