Lëshoj me qera

Shitet nga: Arif 27 Tet 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Lëshoj me qera parcellen e cila gjindet ne rrugen kryesore Suharek-Rahovec trualli ka 1 hekter e 40 ari (140ari) Gjatsia skaj rruges kryesore asht 150m vendi I quajtur Zaqisht. Ky truall është I preferuar per fabrik , pomp benzini etj. Per gjdo info 044 400 728 dhe 049 883 830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim