Shitet Bigu

Shitet nga: Elmi Sopjani 30 Nën 02:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rahovec
Komuna: Rahovec
Shitet bigu mbi 550 kg i rritur vetem me ushqim te tokes qe e punojm vet per qdo interesim kontaktoni ne keta numra 049532893 dhe 044463126.

Qmimi me marrëveshje.

Ju Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim