Shitet Sana duji 2.20 euro

Shitet nga: Elmi 30 Jan 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,2 EUR

Adresa: Rahovec
Komuna: Rahovec
Shes sanen , sana eshte e arav te mija eshte ner pik nuk e ka kap as shiu as bora per gjdo interesmim thirrni ne numrin 044463126 dhe 049532893 qmimi 2.20 euro duji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim