shes dy arra ne vende te ndryshme

Shitet nga: luli 14 Jan 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet toka prej 24ari ne rahovec ne qeshka mahalla rrugen e ka te shtruar me kubeza ka rrug nga te dy anet nga ambulanca dhe del tek restaurant ylli e shes komplet ose ne dy pjes nga 12ari apo edhe ne tri pjes nga 8ari te interesuarit mund te lajmerohen dhe mund te vijn ta shohin nga afer pos kesaj kam edhe nje tjeter are qe e shes ne pjes aq sa ju duhet bleresve faleminderit per mirkuptim mund te shkruani edhe ne viber +37744946467
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim