shtepi dhe truall

Shitet nga: irfan 24 Tet 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: selajdin mullabazi
Komuna: Rahovec
Eshte vend i pershtatshem per qdo lloji veprimtari qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim