Sadnica maline i aronije

Shitet nga: vlastimir 05 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodajem sadnice maline i aronije sa sertifikatom.
Cena po dogovoru u zavisnosti od kolicine.

Shitje fidane raspberries dhe chokeberry certifikuar.
Çmimi i negociueshëm në varësi të sasisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim