AMIGO Furra pizza ITALIANE PIZZA GROUP

Shitet nga: Nexhat 26 Sht 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
KEMI FURRA ITALIANE PIZZA GROUP ,ORIGJINAL ITALIANE

FURRA TE TEGJITHA LLOJEVE ME RRYME . SHIF FOTOT ME POSHTE
NXEJNE DERI NE 500 GRADE CELCIUS ..
NJEASHTU KAN IZOLIMIN SHUME TE MIRE ,KURSEJNE RRYMEN.KEMI TOSTERA ME PLIN , DHE ME RRYMË ,KEMI EDHE FRITEZA ME RRYME DHE ME PLIN 3 LIT 5 LIT DHE 10 LITERSHE


FOTGRAFITË JANË ORIGJINALE ,KEMI EDHE BOJLERA ME PLIN PËR QEBABPTORE .

SHITORJA JONË GJENDET PERBALLË ETC se ,ne ,,,,,FERIZAJ

TEL O44 205 539

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim