Mikser za testo i Veknarica

Shitet nga: vlasta 23 Mar 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mikser za testo od 200kg i veknarica za hleb i kifle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim