Bejme eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 20 Jan 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shërbimet : Të tjera
Bejme eliminimin e bubashvabave me tretman ekologjik.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk permban erë dhe mund te kryhet ne te gjitha stinet e vitit pa pasur nevoje ta leshoni banesen, shtepin, lokalin etj. Eliminimi fillon menjeher gjat aplikimit te preparatit.
Garantojme eliminimin.
Shërbimet i kryejm në tër teritorin e Kosovës.

Tel: 044 / 220 - 260
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim