prodjem kape za decu

Shitet nga: Maja 02 Jan 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
prodajem kape za decu sa raznim junacima i likovima snesko belic i ostalo cena je 6 evra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim