Sony playstation 3 (slim)

Shitet nga: Milos 10 Sht 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Shtërpcë
Sony playstation 3 me joystic dhe me lojëra. Shumë pak të përdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim