Audio tehnik

Shitet nga: Miki 04 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shum tehnik per shpi edhe Live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim