Audio tehnik

Shitet nga: Miki 04 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shum tehnik per audio - live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim