Bang&Olufsen 2200

Shitet nga: Miki 01 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio me ploha,kaseta,radio edhe fuchi,babon edhe me zvucnik B&O cx100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim