Bang&Olufsen

Shitet nga: Miki 01 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
2xBang&Olufsen zvucnik ka 120vat plastik ,perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim