Evidence Acoustic

Shitet nga: Dejan 19 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Evidence Acoustic 5.1 ch. 2x130w x 3x70w,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim