Marantz HD700

Shitet nga: Miki 01 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Zvucnik me 12 inc bas djitha perfekt. 200 vat copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim