Pioneer A88X

Shitet nga: Miki 01 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojacal eshte perfekt ,ka dy copa trafo edhe 25kg,4 dalja per zvucnik ka 150vat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim