Revox

Shitet nga: Miki 24 Nën 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Pojacal.cd.tjuner perfect Revox Evolution
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim