Sony G3

Shitet nga: Miki 01 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Sony G3 zvucnik.perfect
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim